Logowanie

Strona główna

Kursy online

Nasze kursy online zawierają uporządkowaną wiedzę i narzędzia ułatwiające zdobycie konkretnych umiejętności z danego obszaru.

 

Wybierz temat, który Cię interesuje, aby poznać szczegóły kursu online:

 
KURS ONLINE:
Jak poprowadzić rozmowę z klientem przez telefon 
- strategicznie i z pewnością siebie

 

Ten kurs to ogromna baza wiedzy na temat tego, jak poprowadzić rozmowę telefoniczną z klientem w taki sposób, aby przyspieszyć proces sprzedaży, zwiększyć jej wartość oraz z pewnością siebie proponować klientowi warunki współpracy, które Ty możesz zaakceptować. 

Sprawdź szczegóły >>

 
KURS ONLINE:
Pisanie ofert - jak stworzyć skuteczną ofertę współpracy

 

W trakcie kursu online, nauczysz się pisać oferty handlowe w taki sposób, aby pokazać klientowi, że współpraca z Tobą opłaca się klientowi i jest najlepszym z możliwych rozwiązań dla klienta.
 
Ten kurs to skarbnica praktycznych wskazówek na temat pisania ofert. Otrzymasz ponadto 2 wzory ofert handlowych, które możesz wykorzystać, aby nawiązać długotrwałą współpracę z klientem i pozyskać intratne zlecenie.

Sprawdź szczegóły >>

 
KURS ONLINE:
Pozafinansowe metody motywowania pracowników

 

Ten kurs online to baza technik wywierania wpływu na pracowników w taki sposób, żeby zapewnić ich zaangażowanie w pracę, a w konsekwencji  - sukces firmy.
 
Zobacz jak łatwo możesz nauczyć się przeprowadzać 8 rodzajów rozmów - praktyk motywacyjnych, aby wzmocnić motywację i zaangażowanie w rozwój firmy u Twoich pracowników i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Sprawdź szczegóły >>

W naszym sklepie:

Zakupisz dostęp do kursów online


Zamówisz treningi sprzedażowe online


Zamówisz konsultacje online


Pobierzesz skrypty i narzędzia sprzedaży


 
 
 
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito e-learning